←Presse

Pressekontakter

NRKs pressevakt kan nås på telefon +47 414 28 800 (ikke sms) og e-post pressevakt@nrk.no, mandag-fredag kl. 08:00-16:00

Er du ikke fra pressen?

Christine Viland
Marked- og kommunikasjonssjef

Telefon: +47 402 18 145
E-post: christine.viland@nrk.no

Nathalie Sprus
Leder PR og publikum

Telefon: +47 909 42 708
E-post: nathalie.sprus@nrk.no

Helene Amlie
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 951 00 299
E-post: helene.amlie@nrk.no

Spør meg om: Verdens beste venner, Stjernekamp, Mesternes mester, Lykkeland, Fra bølle til bestevenn, Idrettsgallaen, NRKs allmennkringkasterregnskap

Tonje Bergmo
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 979 60 885
E-post: tonje.bergmo@nrk.no

Spør meg om: Maskorama, Fiskerne

Nan Kristin Myhre
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 974 30 811
E-post: nan.kristin.myhre@nrk.no

Spør meg om: Etterglød, Ueinig, Exit

Vetle Nielsen
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 994 73 874
E-post: vetle.nielsen@nrk.no

Spør meg om: NRK Radio, Sport

Heidi Gjestad
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 906 06 483
E-post: heidi.gjestad@nrk.no

Spør meg om: NRK Super, Kuppel 16, KRAFT, TV-aksjonen, Gutta på skauen, Evy og alltid, BlimE

Sarah Jordanson Fauske
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 415 06 747
E-post: sarah.jordanson.fauske@nrk.no

Spør meg om: Kultur, I dødens spor

Janina Mosti
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 480 58 688
E-post: janina.mosti@nrk.no

Spør meg om: Flus, Forbannelsen, LL35, Maskorama-podkasten, innkjøpte serier og dokumentarer

Johannes Langlo
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 479 55 516
E-post: johannes.langlo@nrk.no

Spør meg om: Ukjent arving, Kortbaneliv, Cowboyen og kongen

Camilla Sand
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 900 69 807
E-post: camilla.sand@nrk.no

Spør meg om: MGP, Eurovision, Folkeopplysningen, Helene sjekker ut

Lene Mykjåland
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 414 19 553
E-post: lene.mykjaland@nrk.no

Spør meg om: Norske beefer, Mannen i Thereses gate, Norges tøffeste

Lotten Christiansen
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 416 70 327
E-post: lotten.christiansen@nrk.no

Spør meg om: Deling av NRKs arkivinnhold for presse og distributører, NRKs pressebildearkiv, mangfold i NRK

Jon Annar Fordal
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 907 16 305
E-post: jon.annar.fordal@nrk.no

Spør meg om: NRKs organisasjon og historie, Kringkastingsrådet

I permisjon

Linda Reistad
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 971 63 360
E-post: linda.reistad@nrk.no

I permisjon

Marit Holmquist Fenne
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 920 41 773
E-post: marit.holmquist.fenne@nrk.no

Lurer du på noe annet? Eller fant du ikke programmet, serien eller programområdet du hadde spørsmål om? Kontakt med pressevakta vår så hjelper vi deg! 

  • Telefon (ikke SMS): +47 414 28 800
  • E-post: pressevakt@nrk.no
  • Bemannet mellom kl. 08.00-16.00 mandag til fredag